tel: 41 20 20 232,

Zwroty i wymiana

Zwroty produktów zakupionych w sklepie dla-malucha.pl
Towar zakupiony w sklepie dla-malucha.pl możesz zwrócić w okresie 14 dni, licząc od następnego dnia po dokonaniu zakupu:
POUCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY
Jako Konsument (towar nabywasz w celu niezwiązanym z działalnością gospodarczą lub zawodową) masz prawo do odstąpienia od Umowy bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od Umowy wygasa w ciągu 14 dni, licząc od dnia następnego od daty, w której:

odebrano zamówienie,
osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Ciebie weszła w posiadanie produktu,
otrzymano ostatnią część zamówienia, jeśli zamówienie było realizowane w częściach,
Jeśli chcesz skorzystać z prawa odstąpienia od Umowy powiadom nas o swojej decyzji przesyłając do nas oświadczenie o odstąpieniu od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od Umowy.

Kiedy i jak nastąpi zwrot środków?
Kiedy i jak nastąpi zwrot środków?
W przypadku, gdy odstąpisz od Umowy, nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o tym fakcie zwracamy Ci otrzymaną płatność za produkt. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu tych samych sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie użyte w pierwotnej transakcji, chyba, że wyraźnie zgodzisz się na inne rozwiązanie.

Jeżeli zamówienie zostało przez Ciebie opłacone przy odbiorze, prosimy o podanie numeru rachunku bądź danych do przekazu pocztowego, na które będziemy mogli zwrócić pieniądze. Dotyczy to tylko sytuacji, w której zamówienie zwracasz do magazynu. Możemy wstrzymać się z wykonaniem zwrotu do momentu otrzymania produktu.

Gdzie przekazać zwracany produkt?
UWAGA!!! Towar należy przesłać na adres wskazany przez pracownika sklepu. Może się różnić od adresu skąd przesyłka została wysłana do klienta.
Koszty zwrotów i terminy.
Zwrotu produktu należy dokonać w ciągu 14 dni od momentu zgłoszenia nam decyzji o odstąpieniu od Umowy. Termin zostaje zachowany, jeśli przesyłka trafi do nas przed upływem terminu 14 dni. Ponosisz koszt odesłania zwracanego produktu do magazynu. Odpowiadasz tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było konieczne stwierdzenie charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Uwaga – w przypadku produktów zakupionych w promocji (zwłaszcza pakietowych) prosimy o zapoznanie się z regulaminem promocji.
Kiedy nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy:
– świadczenie usług, jeżeli sklep internetowy dla-malucha.pl wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą Konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez sklep internetowy dla-malucha.pl utraci prawo odstąpienia od umowy,

– w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu,

– w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu,

– dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę,

– dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą Konsumenta (akceptacja odpowiedniego check box podczas składania zamówienia) przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez sklep internetowy dla-malucha.pl (informacja w regulaminie, w niniejszej zakładce oraz podczas składania zamówienia) o utracie prawa odstąpienia od umowy.

Sklep internetowy z artykułami dla dzieci. W naszej ofercie wózki dziecięce, foteliki samochodowe, łóżeczka dziecięce, Zamknij